V pondělí 7.4.2025 v 11:42 vyjížděla jednotka k nahlášenému požáru do Doubravic. Po příjezdu JSDHo Hrubá Skála na místo nahlášené události, bylo zjištěno, že hoří saze v komíně. Následně byli vysláni dva hasiči v
dýchací technice vnitřní částí budovy k výlezu na komín, kde jsme provedli ve spolupráci s jednotkou HS Turnov uhašení pomocí písku. Následně bylo provádeno čištění komínu a výběr sazí.