V pondělí 30.12.2019 v 17:06 byla jednotka povolána k požáru stodoly v Rovensku pod Troskami. Jednotka byla cestou k místu události odvolána zpět na základnu

Dne 26.12.2019 byla jednotka vyslána k padlému stromu přes komunikaci na Prašivec. Po příjezdu bylo zjištěno, že strom leží přes komunikaci a znemožňuje provoz. Jednotka pomocí motorové pily provedla likvidaci a dřevní hmotu ponechala mimo komunikaci.

V sobotu 26. října byla jednotka povolána k technické pomoci na Mariánskou vyhlídku. Jednotka pomáhala s transportem pacienta k sanitnímu vozu.

V úterý 1.10. ve 14:32 byla jednotka povolána k záchraně psa který spadl ze skály. PO příjezdu na místo jednotka spolupracovala s ostatními jednotkami HZS na záchraně a vyproštění psa.

Dne 13.8.2019 byla jednotka povolána ke stromům spadlým přes silnici do místní části Želejov. Po příjezdu na místo jednotka stromy rozřezala pomocí motorové pily a uklidila v komunikace.

V pondělí 12. srpna byla jednotka povolána k hořícímu domu do Kacanov. Po příjezdu na místo zásahu na rozkaz VZ prováděla doplňování vody. Dále prováděla hasební a vyklízecí práce za použití dýchací techniky.

V sobotu 3.8.2019 v 8:03 byla jednotka povolána do části obce Rokytnice k požáru klestí. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár zahradních domků. Jednotka prováděla hasební práce pomocí 2 "C" proudů, dále prováděla rozebírání konstrukcí (střechy) a odvětrávala prostor. Po uhašení bylo místo jednotkou sledováno aby nedošlo k znovuvznícení.

Ve středu 31. července v 11:44 byla jednotka povolána k požáru lesa do Troskovic. Jednotka po příjezdu na místo zásahu vytvořila dopravní vedení a jeden utočný proud C. Dále prováděla hašení lesní hrabanky.

Dne 23.července v 13:25 byla jednotka povolána jako pomoc záchranné službě s transportem pacienta na Hrubou Skálu.

V sobotu 6.července byla v 11:23 jednotka povolána k požáru lesa na Roudný. Jednotka prováděla hasební práce pomocí 1xC proudu a dále pomocí jednoduchých hasebních prostředků hašení lesa. Dále jednotka prováděla doplňování vody.

Dne 6. června v 20:50 byla jednotka povolána k požáru střechy od zásahu blesku do Karlovic. Po příjezdu na místo zásahu na rozkaz VZ byla jednotka na místě zásahu jako záloha.